Teknolojinin adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimsa, 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün öncü markası olmaya devam ediyor. İklimsa, Sabancı güvencesiyle sürekli büyüyerek ve genişleyerek, Türkiye’nin dört bir yanında 450’den fazla satış - servis ağı ve 5 bölge müdürlüğü ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor.

Klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları ile işbirliği yapan İklimsa, Mitsubishi Heavy Industries, Sharp ve kendi markası Sigma ile ev tipi, ticari ve çoklu sistem klimalar, Samsung marka değişken debili sistem klimaları ve ürün gamına yeni kattığı Sigma marka ısı pompasını içeren zengin ürün ağı ile proje çözümleri sunuyor.


EMRAH YUNUS YILMAZ-YILMAZ ISTM. SOĞ. İKLİMSA YETKİLİ BAYİ

İklimsa konforunu ve güvencesini tüketicilerle buluşturan bayilerimizden biri olan Emrah Yunus Yılmaz-Yılmaz Istm. Soğ. Antalya ilinin Kepez ilçesinde faaliyet gösteriyor.

Perakende ve kurumsal müşterilerin iklimlendirme ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Emrah Yunus Yılmaz-Yılmaz Istm. Soğ. split, multi, ticari ve VRF klima sistemleri satışı, keşif, montaj, tesisat uygulamaları, bakım, onarım, yer değişim işlemleri ve sarf malzeme satış hizmeti alanlarında faaliyet gösteriyor.

İklimsa Ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin dört mevsim konfor içinde yaşaması bizim esas önceliğimizdir.

Siz rahat edin diye, biz dört mevsim buradayız.